Дуже швидко зв'язались і відправили замовлення.
Дякую, гарного дня
Щойно оформила замовлення, і чекаю товар! Дуже сподобався опис, характеристики та відгуки. Окремо хочу відзначити швидку обробку замовлення та ввічливе обслуговування. Сподіваюся, товар виправдає всі очікування! Дякую магазину за гарний сервіс!
Дякую, звертайтесь.
Евген, ми пообіцяли відправити в понеділок, (Вам прислали ствонену ТТН по замовленню, вірно?). В нас було аварійне відключення світла,
Ви це враховуйте, в яких обставинах ми всі живемо і працюємо.
Швидко звʼязались, швидко відправили