95% наших клієнтів відповідають в вайбері, тому ми не вважаємо, що він застарілий чи не актуальний.
Меседжер в застосунку прома - це окрема історія, він за кілька років мого досвіду ще ніколи не був коректним.
Зв'язувався з Вами в телефонному режимі - вважаю, що спілкувався з Вами більш ніж коректно, 4000 відгуків тільки на цьому саті - більш ніж переконливий показник.
Перепрошую, виянили, що був прильот по складу партнерів у м.Київ, це ті, звідки ми мали отримати білизну з Вашого замовлення. Препарати, спрей та шимер - тут на складі, в м.Черкаси. Оперативно вирішуємо цю проблему, все буде виконано.
Прошу зрозуміти відповідні обставини, від яких ніхто не застрахований
Так весело ще зі мною не звʼязувались.
Чомусь люди вважають що у всіх має бути застарілий вайбер, або коректно працювати месенджер у застосунку. Дуже некоректне спілкування, відсутність відчуття кліент-продавець.