24 дня ждал и не дождался.
Отказался от товара,деньги ещё не пришли
Товар в статусі "під замовлення" - доставляється з-за кордону.
Дуже важко спрогнозувати доставку, зрозумійте.
Супер
Все добре,Дякую...
Дуже швидко та оперативно!
Перший раз замовив в цьому магазині і був дуже задоволений. Шаидке реагування, відразу відправили товар, швідкісна доставка, товар хорошої якості і приємна ціна. Дякую і далі буду робити у вас покупки із задоволенням. Процвітання вам і вдячних покупців!
Щиро Вам дякую, звертайтесь
все чудово!!!
Все швидко та якісно, дякую:)