Не работает не рекомендую!!!
Все ок
Дякую все добре.
Дякую
Продавець надіслав товар з пліснявою, в якому вийшов срок придатності. Розмовляв грубо і не тактично, коли розмовляли про якість товару і повернення коштів. Після повернення товару, кошти повернув.
Не работает не рекомендую!!!