29 ₴
28,71 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴

ONE FlavorWaves із запахом — це шість унікальних ароматів для безлічі чудових вражень: Chocolate Strawberry, Island Punch, Fresh Mint, Bubblegum, Mint Chocolate і Banana Split.
Містять лубрикант на водній основі, виготовлені з натурально латексу високої якості.
Презервативи ONE – тонкі, м'які та гладкі, забезпечать приємніші відчуття для обох. Не містять ГМО, парабенів, гліцерину, глютену, спермицидів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONE |
| Страна производитель | США |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Прозрачный |
| Смазка | Обычная |
| Вкус | Банан и клубника |
| Пол | Мужской |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Толщина | 0.065 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Презервативи ® Flavor Waves - | ароматизовані, по 1 шт, шість унікальних ароматів, оригінал |