655 ₴
648,45 ₴
Casanova Cream, або "Крем кохання", являє собою перевірений часом стимулятор, що дає підставу довіряти його ефективності. Цей крем може бути використаний не тільки на фалосі, а й на інших ерогенних зонах, посилюючи сексуальне збудження. Відзначається миттєвий початок його дії, що викликає сильне еротичне бажання і значне збудження.
Характеристики
| Название | Возбуждающий крем Casanova Cream, 13 ml |
|---|---|
| Пол | Мужчины |
| Обьем | 13 ml |
| Аромат | Пряный |
| Назначение | Для полового члена |
| Эффект | Возбуждающий |
| Дополнительный эффект | Усиление эрекции |
| Бренд | Inverma |
| Страна производитель | Германия |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Inverma |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Мужской |
| Форма выпуска | Крем |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Возраст | 18+ |
| Дополнительный эффект | Пролонгирующий эффект, Возбуждающий, Увеличение полового члена |
| Вкус | Без вкуса |
| Объем | 13 мл |
| Срок годности | 12 мес |
| Возбуждающий мужской крем | Casanova Cream, 13 ml, Германия |