35 ₴
34,65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
ONE FlavorWaves із запахом — це шість унікальних ароматів для безлічі чудових вражень: Chocolate Strawberry, Island Punch, Fresh Mint, Bubblegum, Mint Chocolate і Banana Split.Містять лубрикант на водній основі, виготовлені з натурально латексу високої якості. Презервативи ONE – тонкі, м'які та гладкі, забезпечать приємніші відчуття для обох. Не містять ГМО, парабенів, гліцерину, глютену, спермицидів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONE |
| Страна производитель | США |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Латекс |
| Смазка | Обычная |
| Пол | Мужской |
| Длина | 192 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Толщина | 0.06 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Презервативи | ONE ® Flavor Waves - ароматизовані, оригінал США |