469 ₴/упаковка
464,31 ₴/упаковка
Показать оптовые цены
Презервативи SKYN King Size - тонкі, безлатексні та міцні презервативи, створені з поліізопрену. Упаковка 14 шт.
Характеристики:
Презервативи SKYN King Size відрізняються від інших презервативів лінійки SKYN розміром – вони більше за довжиною та діаметром, що забезпечує максимальний комфорт для чоловіків будь-якого розміру статевого члена. Завдяки використанню матеріалу поліізопрену вони забезпечують більш тонке відчуття, ніж традиційні презервативи латексні, при цьому зберігаючи високу міцність і захист.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skyn |
| Количество в упаковке | 14 шт |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Полиизопрен |
| Цвет | Прозрачный |
| Смазка | Обычная |
| Пол | Мужской |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Толщина | 0.06 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Презервативи безлатексні | Skyn King Size 14шт, збільшенного розміру, преміум |